Televízia Markíza prináša 3. ročník výnimočného projektu pre celú rodinu - HÝBSA Slovensko.

Spôsob života a trávenia voľného času sa v posledných desaťročiach výrazne zmenil. Nové technológie v mnohom zjednodušili a zlepšili naše životy, ale zároveň, najmä deti, odtiahli od pohybových aktivít, ktoré boli pre generáciu ich rodičov a starých rodičov samozrejmosťou. Cieľom projektu HÝBSA Slovensko je prístupnou, hravou a najmä zábavnou formou ukázať, že zdravý životný štýl nie je niečo, čo by človeka v živote obmedzovalo, ale naopak, čo môže priniesť množstvo príjemných chvíľ.

TV Markíza sa rozhodla upriamiť pozornosť Slovenska na zdravý životný štýl v kruhu rodiny nielen na televíznych obrazovkách, ale aj priamo medzi divákmi, a to po celom Slovensku, od západu na východ.

Tretí ročník symbolicky odštartoval v Teleráne prvú septembrovú stredu. Sme veľmi radi, že môžeme nadviazať na to, čo sa nám podarilo urobiť za posledné dva roky. Projekt začíname edukatívnymi Teleránami a budúci rok opäť pôjdeme medzi ľudí v rámci celého Slovenska. Tešíme sa na deti, rodičov aj starých rodičov.

Všetky informácie o projekte HÝBSA Slovensko budú dostupné na webe hybsa.markiza.sk, na facebookovom profile (www.facebook.com/HYBSASlovensko), ako aj na Instagrame (hybsaslovensko) a samozrejme v Teleráne každú stredu so zaujímavými témami a receptami od Viktora Bielika a Mirky Luberdovej ako aj inými zaujímavými hosťami.

Komentáre ( 0)