Najčastejšie otázky

10. 05 2018 13:01 | markiza.sk
HÝBSA RUN
HÝBSA RUN Foto: TV Markíza

Dokedy je možné prihlásiť sa na Hýbsa days online?

Online registrácia je možná do piatka 22. hodiny.

Je možné registrovať sa aj priamo na podujatí?

Áno, v deň akcie je to možné od 8. Hodiny, ak to kapacita v disciplínach umožní. Keďže každá disciplína má obmedzenú kapacitu a záujem je veľký, odporúčame využiť možnosť skorej online registrácie. Na webe hybsa.markiza.sk nájdete informácie o aktuálnom stave prihlásených.

Čo robiť, ak sa mi nedarí uhradiť štartovné/registračný poplatok?

Možno vaša bankomatová karta nemá povolenie na obchody cez internet. Informujte sa vo svojej banke. Ďalším dôvodom môže byť nedostatok finančných prostriedkov na vašom účte. Veľmi častým dôvodom sú chybne zadané údaje z vašej platobnej karty.

Čo robiť, ak mi po úspešnej registrácii neprišiel potvrdzovací email?

V prvom rade si skontrolujte, či ste zadali správne svoju adresu. Ak áno, pozrite si v schránke políčko SPAM, či sa tam tento mail neocitol. Častým dôvodom býva i plná schránka, mail nemá kam prísť. Ak ho nenájdete, napíšte nám na registracia@markiza.sk a inštrukcie vám pošleme dodatočne.

Kde si môžem vyzdvihnúť štartovací balíček so štartovým číslom?

Dva dni pred podujatím v registračnom stánku pred určenou miestnou predajňou BILLA (od 12. do 18.hodiny, adresy sú v propozíciach, najbližšie je to v piatok a sobotu v Bratislave pred Billa na Bajkalskej ul) , alebo v deň podujatia od 8. hodiny v registračnom stánku priamo na akcii (Železná studnička, Partizánska lúka)

Čím sa preukážem na mieste podujatia?

Menom a emailovou adresou, ktorú ste zadávali pri registrácii.

Kde si môžem prečítať o disciplínach?

Všetky informácie sú v propozíciách (zelený obdĺžnik) tu http://hybsa.markiza.sk/registracia

Musím si priniesť vlastný bicykel?

Áno, a nezabudnite však určite aj na prilbu. Na podujatí je možne bicykel odložiť do úschovne, aby vás neobmedzoval pri iných disciplínach či pohybe po areáli. Odporúčame túto možnosť využiť.

Kto dostane medailu?

Každé dieťa, ktoré prejde cieľom bez ohľadu na poradie, získava medailu priamo tam. Upozornite deti, že pod odbehnutí dostane medailu. Víťazi jednotlivých kategórií budú ešte zvlášť odmeňovaní po ukončení disciplín na pódiu.

Ako zistím, kedy moje dieťa súťaží?

Štarty jednotlivých disciplín sú uvedené v programe. Odporúčame počúvať pokyny moderátora podujatia. Ak je štart o 10.hodine a v tejto disciplíne súťaží viac vekových kategórii, ide sa od najmenších po najstarších. Nie je nutné, aby napr. o 10.hodine čakali všetky deti na štarte, ale stačí, ak naň prichádzajú po vyzvatí moderátorom. Moderátor vždy hlási kategóriu, ktorá ide.

Kedy je autogramiáda známych osobností?

Hýbsa days sú v prvom rade o deťoch, ktoré pretekajú v behu, na bicykli, cez prekážky či rodinnej štafete. Známe tváre ich pritom povzbudzujú a odmeňujú. Môžete ich stretnúť počas celého dňa kdekoľvek. Samozrejme, zastavia sa priebežne aj v stánku Markízy, kde získate ich podpiskartu s podpismi.

Kde si na podujatí môžem oddýchnúť?

V relaxačnom stane.


Komentáre ( 0)