Hýbsa cover

HÝBSA v Prešove podporia svojou účasťou aj bratia Žampovci

27. 04 2018 12:26 | markiza.sk
Adam a Andreas Žampovci - slovenskí reprezentanti v zjazdovom lyžovaní
Adam a Andreas Žampovci - slovenskí reprezentanti v zjazdovom lyžovaní Foto: BILLA

BILLA Slovensko sa tiež stala generálnym partnerom už druhého ročníka športového podujatia HÝBSA.

Novými tvárami BILLA Slovensko sa stali slovenskí reprezentanti v zjazdovom lyžovaní, bratia Adam a Andreas Žampovci. Obchodný reťazec sa chce týmto krokom priblížiť mladšej cieľovej skupine a pokračovať v podpore nádejných športových talentov. BILLA Slovensko sa tiež stala generálnym partnerom už druhého ročníka športového podujatia HÝBSA, ktoré sa uskutoční túto sobotu v Prešove. Žampovci ho podporia svojou účasťou.

BILLA už dlhodobo aktívne podpodruje športové aktivity a mladých športovcov. Voľba novej tváre preto tentokrát padla práve na špičkových slovenských reprezentantov. „ Som veľmi rada, že môžem ohlásiť ďalšiu spoluprácu s talentovanými športovcami. Po Matejovi Beňušovi, úspešnom vodnoslalomárovi, BILLA podporí zimných športovcov, oboch lyžiarov - Adama a Andreasa Žampovcov. Prostredníctvom nich chceme osloviť mladšiu cieľovú skupinu Slovákov, športových nadšencov ako aj nové nádejné talenty, aby na sebe pracovali a rozvíjali svoje zručnosti," uvádza Albena Georgieva, členka predstavenstva a obchodná a marketingová riaditeľka BILLA Slovensko.

Bratov Žampovcov ako svoju novú tvár predstaví BILLA pri príležitosti druhého ročníka HÝBSA, ktorý organizuje TV Markíza a agentúra Be Cool. Dvojica uznávaných športovcov podporí podujatie osobnou účasťou.

„Každý deň sa snažíme nejako hýbať. Keď ide o prípravu na preteky, je to samozrejmosť, no keď máme voľno, niekedy sa nám nechce, ale prekonáme sa. Uvedomujeme si, že dnešný svet je pre mladých viac o technologických vychytávkach ako o pravidelnom pohybe. Preto sme radi, že práve našu novú spoluprácu s BILLA oslávime rovno pohybom s deckami pri úspešnom pokračovaní projektu HÝBSA. Sme radi, že možeme podporiť dobrú vec, veď o to sa snažíme aj my ako športovci. Naším cieľom je motivovať mladých ľudí, aby sa viac hýbali a tešili sa, že robia niečo pre seba. Kedže sme sa narodili vo Vysokých Tatrách, tak o to viac sa tešíme do rodného kraja a veríme, že Prešovčania si to užijú s nami," hovoria Adam a Andreas Žampovci.

Športový deň pre celé rodiny s účasťou známych tvárí a bohatým programom

Celodenné pohybovo-zábavné podujatie HÝBSA zapája do svojich aktivít celú rodinu a všetky vekové kategórie. Už od skorého sobotného rána prebehne v Jazdeckom areáli registrácia a následne si prevezmú malých športovcov profesionálni tréneri zo Sport Kids Academy. Každý, kto sa príde pozrieť, bude mať možnosť otestovať stav svojej kondičky v behu, cyklistike a ďalších disciplínach. No nudiť sa nebudú ani tí, čo sa na šport len radi pozerajú.

Na podujadie do Prešova prídu aj známe tváre z televíznej obrazovky a nebude chýbať ani ambasádorka projektu HÝBSA Mirka Luberdová, známa svojou zdravou kulinárskou vášňou. Pre fanúšikov varenia a kvalitnej čerstvej stravy Mirka pripraví gastronomické inšpirácie a pre rodičov má tipy na chutné a zdravé desiate pre svoje ratolesti. Ako je o Mirke známe, svoje špeciality pripravuje zo surovín nakúpených v BILLA, a práve tento obchodný reťazec je zároveň aj generálnym partnerom druhého ročníka HÝBSA.

„Spoločnosť BILLA Slovensko ako obchodný reťazec poslednú dobu vníma čoraz väčší záujem o čerstvé ovocie, zeleninu či iné potraviny, ktoré sa z pohľadu nutričných hodnôt radia medzi najzdravšie. BILLA sa preto rozhodla, že nebude zdravý životný štýl podporovať len v predajniach, ale aj mimo nich - participovaním na projektoch podporujúcich pohyb a zdravie. Sme radi, že máme možnosť priviesť na zdravšiu cestu aj ďalších ľudí prostredníctvom druhého ročníka HÝBSA Slovensko," uvádza ďalej A. Georgieva

Priamo v stánku BILLA si môžu účastníci podujatia HÝBSA vykrútiť výhru v kolese šťastia či získať autogramy od Mirky Luberdovej, Adama a Andreasa Žampovcov.


Komentáre (0)