Hýbsa cover

HÝBSA v Prešove aj s týmito hviezdami. Príde aj ďalšia obľúbená postava z Oteckov

25. 04 2018 10:05 | markiza.sk
Druhý ročník HÝBSA days štartuje už túto sobotu v Prešove. So špeciálnym hosťom z Oteckov
Druhý ročník HÝBSA days štartuje už túto sobotu v Prešove. So špeciálnym hosťom z Oteckov Foto: TV Markíza

Podporiť projekt prídu do Prešova aj známe tváre z obrazoviek televízie Markíza.

Televízia Markíza sa rozhodla upriamiť pozornosť Slovenska na zdravý životný štýl v kruhu rodiny nielen na televíznych obrazovkách, ale aj priamo medzi divákmi, a to po celom Slovensku - od východu na západ. Séria podujatí HÝBSA days v piatich slovenských mestách odštartuje už najbližšiu sobotu, 28. apríla 2018, eventom v Prešove.

Rodiny s deťmi tak budú mať možnosť zažiť atmosféru skutočných pretekov, zabaviť sa, stretnúť sa so známymi osobnosťami z televíznej obrazovky a naučiť sa niečo o zdravej strave a správnom cvičení.

Návštevníci, ktorí zavítajú do priestorov jazdeckého areálu na prešovskom Sídlisku III, sa môžu tešiť na koncert Mira Jaroša, čitanečný workshop Street Dance Academy Laciho Strika.

HÝBSA day Prešov
Foto: TV Markíza
 

Podporiť projekt prídu do Prešova aj známe tváre z obrazoviek televízie Markíza ako Lukáš Adamec, Oliver Oswald, Maroško Banáš, Gizka Oňová, Lenka Šóošová, Tomáš Juríček či Martin Bagár.

Mirka Luberdová spolu s Viktorom Bielikom ukážu, ako zdravo a chutne variť pre deti. Ambasádorka Michaela Danková predvedie, ako správne s deťmi cvičiť a kedy je potrebné začať. Moderátorsky bude podujatím sprevádzať Roman Juraško.

Cieľom projektu HÝBSA Slovensko je prístupnou, hravou a najmä zábavnou formou ukázať, že zdravý životný štýl nie je niečo, čo by človeka v živote obmedzovalo, ale naopak, čo môže priniesť množstvo príjemných chvíľ.

Deti môžu súťažiť v rôznych športoch ako je beh, bicyklovanie či kolobežkovanie, vyskúšať si môžu aj novinku v podobe štafety. Do disciplín sa môžu zapojiť aj so svojimi rodičmi a starými rodičmi. Medailami budú odmenení nielen víťazi, ale všetci, ktorí sa dostanú až do cieľa.

„Aj tento rok chceme urobiť niečo pre zdravie detí aj celých rodín, pretože to považujeme za mimoriadne dôležité. Projekt HÝBSA Slovensko je veľmi akčný, zábavný a motivuje ľudí, aby sa hýbali v exteriéri, čo je veľmi pozitívne," povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Úspešný projekt so smelými ambíciami získal tento rok podporu v silných partneroch, ktorí sa s jeho myšlienkou stotožňujú. Partneri budú súčasťou HÝBSA days, počas ktorých ponúknu deťom a ich rodičom atraktívny program, ktorí ich niečo naučí i zabaví.

„Spotrebiteľské správanie našich zákazníkov ukazuje čoraz vyšší záujem o čerstvé ovocie, zeleninu, čerstvé mäso i ryby. Sme preto radi, že máme možnosť priviesť na zdravšiu cestu aj ďalších ľudí prostredníctvom projektu HÝBSA Slovensko," uviedla Albena Georgieva, výkonná riaditeľka generálneho partnera projektu BILLA Slovensko.

„Cieľ znovunavrátiť šport do života nielen tých najmenších nám bol od počiatku veľmi blízky. Aby sme túto výzvu podporili čo najsilnejšie, rozhodli sme sa venovať do žrebovania hviezdu našej ponuky a najnovší model Novú Dacia Duster," hovorí Richard Evanson, generálny riaditeľ hlavného partnera projektu Renault Slovensko, importéra značky Renault a Dacia.

Štartovným v hodnote 5 eur prispejete na podporu dobrej veci. „Získané finančné prostriedky zo štartovného pôjdu do Nadácie Markíza, ktorá ich venuje detskému oddeleniu Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove," hovorí predsedníčka správnej rady Nadácie Markíza Marianna Trnavská.

Séria HÝBSA days bude pokračovať v ďalších štyroch slovenských mestách - vo Zvolene (13.5.), Bratislave (3.6.), Poprade (16.6.) a Žiline (30.6.). Po letných prázdninách sa projekt HÝBSA Slovensko presunie zo športovísk do škôl, kde sa pokúsi rozhýbať žiakov počas prestávok. Úplnou novinkou budú aj zimné HÝBSA days, naplánované na začiatok roka 2019.


Komentáre (0)