Hýbsa cover

Rozhýbeme aj vaše mesto!

15. 04 2017 13:00 |
Rozhýbeme aj vaše mesto!
Rozhýbeme aj vaše mesto!

Projekt HÝBSA Slovensko prichádza s celodennými športovo-zábavnými podujatiami HÝBSA days!

Zdravá rodina je šťastná rodina! Táto rovnica najjasnejšie vyjadruje cieľ projektu HÝBSA Slovensko, ktorý chce rozhýbať rodiny a motivovať deti, rodičov a starých rodičov k spoločným voľnočasovým aktivitám. Projekt, ktorý odštartovala Televízia Markíza v spolupráci so spoločnosťou Be Cool, BILLA Slovensko a KIA Motors, je príkladom toho, že zdravý životný štýl nemusí vždy znamenať iba sériu obmedzení, ale aj množstvo aktivít, ktoré prinášajú radosť.

V piatich mestách rozhýbeme každého (ne)športovca! Zapojte sa aj vy do celodenných športových aktivít. S projektom HÝBSA days navštívime tieto mestá:

13. máj - BRATISLAVA

27. máj - PREŠOV

24. jún - ZVOLEN

1. júl - POPRAD

2. september - ŽILINA

Na čo sa môžem počas HÝBSA days tešiť?

Okrem ambasádorov Lenky Šoóšovej, Gizky Oňovej a Patrika Švajdu sa môžete tešiť na mnohé známe tváre z televíznej obrazovky. Herci, speváci či účastníci markizáckych šou ako sú Farma, Tvoja tvár znie povedome, Chartshow či Dobre vedieť! prežijú s vami deň plný hier. Športujúce rodiny prídu povzbudiť aj mnohí úspešní športovci ako automobilový pretekár Maťo Homola či lyžiari Adam a Andreas Žampovci a iní.

 

 

Zasúťažiť si ako ozajstný športovec, zmerať si sily s kamarátmi a zabaviť sa bude možné v troch hlavných disciplínach - HÝBSA run, HÝBSA bike a HÝBSA power.

Ste zvedaví, aké ďalšie aktivity sme pre vás pripravili? Čítajte TU!

Ako sa zaregistrujem na HÝBSA days?

Do disciplín na HÝBSA days je nutné každé dieťa vopred registrovať na stránke  hybsa.markiza.sk/registracia !

Prihlasovací formulár nájdete TU!

Športujte, zabavte sa, užite si deň so svojou rodinou a hrajte o nové auto! Registráciou sa zároveň zapojíte do žrebovania o automobil KIA Ceed, ktorý do súťaže venoval partner projektu KIA Motors. Meno majiteľa sa dozvieme počas finálového podujatia v septembri.

kia_ceed_my17_body_colors_front_infra_red_(aa9)_10158_55603.jpg
 

Viac o registrácii nájdete TU!

Nadácia Televízie Markíza prostriedky získané v prvom ročníku projektu použije na podporu činnosti neziskovej organizácie Deťom s rakovinou - organizácie založenej rodičmi detských onkologických pacientov, ktorá sa významne podieľa na zlepšovaní podmienok na Klinike detskej hematológie a onkológie v DFNsP v Bratislave.

HÝBSA Slovensko nie je o spĺňaní nominačných kritérií na olympiádu. Je o tom, že si znova nájdeme čas sami pre seba, svoju rodinu a priateľov, pretože aj prechádzka v parku, hádzanie si lopty a varenie so starou mamou nám prinesie do života tak potrebnú rovnováhu.

Tak teda HÝBSA Slovensko!