Projekt HÝBSA Slovensko, prichádza s jedinečnými celodennými športovo-zábavnými podujatiami HÝBSA days!  Zaregistrujte sa, získajte štartovací balíček, zažite skvelý deň a v neposlednom rade tak zároveň súťažíte aj o novučičký automobil Kia Cee´d!

Keďže hlavnou myšlienkou unikátneho konceptu je odtrhnúť deti od mobilov či tabletov a vrátiť ich na športoviská, v mestách po celom Slovensku rozhýbe v atraktívnom programe a súťažiach v spoločnosti populárnych osobností a pod dozorom renomovaných odborníkov doslova celé rodiny! Celodenné športovo-zábavné podujatie venované rodinám s deťmi usporiadame v týchto mestách:

13. máj - Bratislava - DOSTIHOVÁ DRÁHA

27. máj - Prešov -  JAZDECKÝ AREÁL, JAZDECKÁ 1

24. jún - Zvolen - NÁMESTIE SNP

1. júl - Poprad - AREÁL PRI AQUA CITY

2. september - Žilina - VODNÉ DIELO

16. september - Šamorín - X-BIONIC SPHERE

 
 

HÝBSA days dávajú možnosť zapojiť sa do rôznorodých športových aktivít - súťažných i nesúťažných. Začiatočník, pokročilý či profesionálny športovec - každý si tu nájde niečo pre seba a dostane možnosť prežiť príjemný deň plný nezabudnuteľných zážitkov. Všetky informácie o súťažných disciplínach nájdete TU .

Registrujte sa ešte dnes a zapojíte sa tak do žrebovania o automobil Kia Cee´d , ktorý do súťaže venoval partner projektu Kia Motors . Meno majiteľa sa dozvieme počas finálového podujatia v septembri.

IMG_7089.JPG
Foto: Teleráno
 

Po zaplatení štartovného získa dieťa štartovací balíček s ruksakom, tričkom a za absolvovanie behu medailu.

IMG_7102.JPG
Foto: Teleráno
 

Získané finančné prostriedky zo štartovného pôjdu do Nadácie Markíza , ktorá ich venuje neziskovej organizácii Deťom s rakovinou .

Ak máte otázky súvisiace s registráciou, napíšte nám na registracia@markiza.sk a my vám odpovieme.

Štatút nájdete TU !


Registrujte sa tu:


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Zažite HÝBSA deň v Šamoríne - v sobotu, 16. septembra!