Projekt HÝBSA Slovensko, prichádza s jedinečnými celodennými športovo-zábavnými podujatiami HÝBSA days!  Zaregistrujte sa, získajte štartovací balíček, zažite skvelý deň a v neposlednom rade tak zároveň súťažíte aj o novučičký automobil Kia Ceed!

Keďže hlavnou myšlienkou unikátneho konceptu je odtrhnúť deti od mobilov či tabletov a vrátiť ich na športoviská, v piatich mestách rozhýbe v atraktívnom programe a súťažiach v spoločnosti populárnych osobností a pod dozorom renomovaných odborníkov doslova celé rodiny! Celodenné športovo-zábavné podujatie venované rodinám s deťmi usporiadame v týchto mestách:

13. máj - Bratislava - DOSTIHOVÁ DRÁHA

27. máj - Prešov - JAZDIAREŇ

24. jún - Zvolen - NÁMESTIE SNP

1. júl - Poprad - AREÁL PRI AQUA CITY

2. september - Žilina - VODNÉ DIELO

 

HÝBSA days dávajú možnosť zapojiť sa do rôznorodých športových aktivít - súťažných i nesúťažných. Začiatočník, pokročilý či profesionálny športovec - každý si tu nájde niečo pre seba a dostane možnosť prežiť príjemný deň plný nezabudnuteľných zážitkov. Všetky informácie o súťažných disciplínach nájdete TU.

Registrujte sa ešte dnes a zapojíte sa tak do žrebovania o automobil Kia Ceed, ktorý do súťaže venoval partner projektu Kia Motors. Meno majiteľa sa dozvieme počas finálového podujatia v septembri.

KIA.jpg
 

Po zaplatení štartovného získa dieťa štartovací balíček s ruksakom, tričkom a za absolvovanie behu medailu.

Získané finančné prostriedky zo štartovného pôjdu do Nadácie Markíza, ktorá ich venuje neziskovej organizácii Deťom s rakovinou.

Štatút nájdete TU!


Registrujte sa tu:


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
DOD 2016 - 02